Godziny otwarcia

Poniżej znajdziecie przybliżony harmonogram Naszej pracy. Krótko mówiąc jesteśmy otwarci niemal cały dzień od poniedziałku do piątku z kilkugodzinną przerwą. Nie oznacza to jednak, że każdy w tym czasie może przyjść poćwiczyć.

Do Klubu IRONia obowiązkowe są wcześniejsze zapisy. W zależności od trenera, który odpowiada Twoim celom, dobieramy dni i godziny zajęć. Chcemy jak najlepiej dopasować dla Ciebie usługę zajęć w Naszym Klubie. Wymagamy, by każdy zainteresowany zajęciami był wcześniej umówiony. Jako, że rozpiętość godzin otwarta jest dość szeroka, nie powinno być z tym problemu.

TRENERZY: 

Sebastian Gęsior - właściciel Klubu IRONia, jeden z najlepszych trenerów i szkoleniowców treningu siłowego oraz kettlebells w Polsce. Możliwe programowanie online. 

tel. 792-261-728
www.bestrongfirst.pl

Monika Kastelik - przygotowanie siłowe dla biegaczy, trening kettlebells oraz zajęcia wytrzymałościowo-siłowe dla kobiet w tym "Pelvic Floor Safe", zajęcia rozciągające DeepStretch. Ultramaratonka na dystansie powyżej 80 km, oraz TopTeam 2014, odnowiony w 2016. 

tel. 604-261-728
www.monikakastelik.pl

Zuzanna Sobczak  - fizjoterapeuta, treningi prozdrowotne, prewencja urazom i kontuzjom, programowany trening siłowy z wykorzystaniem sztang i kettlebells. Dwukrotna Mistrzyni Polski Kettlebell Hardstyle. CKB Top Team, jedyna w Polsce Iron Maiden. 

tel. 601-945-372
www.zuzannasobczak.com