Opinie

4 lata temu nie dawano nam szans na przetrwanie. Wymagający rynek, wybredny klient, ogromna konkurencja. 2 lata były dla nas sprawdzianem, który zdaliśmy, raczej pozytywnie. Łatwo nie było, ale sądząc po ogromnym odzewie i słowach które padają poniżej zdaje się, że w skali 1-5, zdobywamy choćby 3;-) 

Nie osiądziemy na laurach po tych słodkich słówkach. Zmieniamy się dalej tylko i wyłącznie dla Was, dziękując za darowane zaufanie i obecność! 

Marcin Zierałko

IRONia - to niebywałe i oryginalne miejsce. Założone przez dwoje nietuzinkowych osób. Monika i Seba to wysoko wykwalifikowani trenerzy ale to co ich najbardziej wyróżnia to ogromna pasja którą podzielili się również ze mną, za którą bardzo dziękuję. Zaszczepiają w ludziach moc działania i chęci pracy nad swoim ciałem. Wielka przygoda! Polecam!

Marcin Zierałko

Warsztaty HardStyle Kettlebell Cz.1 2013-08-02

Krzysztof Góźdź Hi Fitness

Bardzo podobała mi się forma wymienionych w tytule warsztatów, które skupiały się głównie na technikach Swing, Goblet Squat i Tureckiego Wstawania. Prowadzący, Sebastian Gęsior, bardzo precyzyjnie objaśniał wszelkie tajniki poprawnego wykonywania ćwiczeń. Dzięki temu wiem, jak mam już we własnym zakresie pracować nad doskonaleniem podstawowych elementów w pracy z Kettlebells. Z pewnością Kettle będą coraz ważniejszym elementem w moich treningach oraz w pracy z klientami klubu Hi Fitness w Nowym Targu. Z chęcią też wezmę udział w kolejnych warsztatach.

Dziękuję za świetny trening i do zobaczenia na kolejnych!

Krzysztof Góźdź

Historia perfekcyjnych przysiadów!

Bożena Społowicz

Czy zastanawialiście się kiedyś jak poprawnie robi się przysiady?

W ciągu całych 35 lat mojego życia, nigdy nie przyszło mi to do głowy - przysiad, to przysiad. Ale w ostatnim roku, wiele zmieniło się w moim życiu. Poznałam nowych fascynujących ludzi, wraz z nimi rozpoczęłam wspaniałą przygodę z Projektem Ja.

Projekt to nic innego jak możliwość zmiany siebie samej (go) i sposób na odkrycie wewnętrznego piękna. W trakcie roku, poprzez pracę ze specjalistami od rozwoju osobistego, dietetyki, zdrowego odżywiania, kosmetyki i ruchu udało się nam zmienić życie kilku osób. Jako kosmetolog i twórca projektu Ja - zawsze uważałam się za osobę, która o swoim ciele wie prawie wszystko. No właśnie "prawie" robi różnicę, nawet przy tak prostym zadaniu jak poprawny przysiad… Tak też poznałam Monikę z klubu Ironia, to dzięki niej zrozumiałam że wysiłek fizyczny i drżące po treningu mięśnie to błogosławieństwo dla naszego ciała i umysłu. Dziś po kilku miesiącach regularnych zajęć wiem, że tylko przy pomocy trenera, który ma zdumiewającą wiedzę można nauczyć się dbać w pełni o swoje ciało.

To dzięki Monice dziś umiem zrobić poprawny przysiad, a Ty czy umiesz taki zrobić?

Łatwo to sprawdzić, po prostu przyjdź do….. zapraszam

Bożena Społowicz

Bożena Społowicz

Adam Filanowicz

IRONia to coś więcej niż miejsce do ćwiczeń. Zawsze zapamiętam świetny klimat tego miejsca, ogromną energie, ale przede wszystkim Monikę i Sebastiana jako osoby pełne pasji i zaangażowania niespotykanej w innych miejscach . Treningi w Ironii wspominam jak ostry wysiłek, ale taki który do którego chce się wracać. :). Do tej pory nie znalazłem i prawdopodobnie nie znajdę tak wspaniałego miejsca do trenowania (aktualnie mieszkam w Gdyni). Polecam każdemu kto jest gotowy na ostry dobry trening w super motywującej atmosferze.

Adam Filanowicz

IRONia - klub osób ambitnych, systematycznie doskonalących swoją tężyznę fizyczną, lubiących wysiłek, z radością witających strużki potu ściekające po czaszce podczas ćwiczeń mających na celu zredukowanie tkanki tłuszczowej i ukształtowanie sportowej sylwetki. Tutaj pracuje się pod okiem profesjonalnego trenera osobistego w postaci Moniki lub Sebastiana (dla wybrednych do wyboru odmienna płeć, mniej lub bardziej figlarne poczucie humoru lecz to samo rzetelne przygotowanie programu każdych zajęć i przyjmowana z entuzjazmem przez ćwiczących determinacja (czyt. „despotyzm”) ;-) instruktorów w egzekwowaniu ilości zaproponowanych serii ćwiczeń – wszystkie jednak dobrane na miarę możliwości każdego z klientów klubu!) Punktualność, komunikatywność, konsekwencja, cierpliwość, indywidualne podejście do każdego klienta oraz pełne oddanie swojej pracy są dodatkowym atutem szefostwa klubu. Ich aktywność, energia, motywacja i wysokie stawianie poprzeczki jest doskonałym wzorem dla młodych adeptów sportu. Jest to z całą pewnością miejsce z klimatem, pozytywną energią, stymulujące, dla ludzi w przedziale wiekowym od młodego narybku po zgnuśniałych leniwców!!! Tutaj nie traci się czasu na zbyteczne pogawędki, wchodzisz, zrzucasz z klaty dźwigane ciężary dnia, zaciskasz dłoń na kettlu i działasz! To jest to!!! Szczerze polecam!!!

Kinga

Gorąco polecam IRONię. Jestem wiekową panią, która ratuje się jak może przed tłuszczykiem jak i przed brakiem kondycji. Przyznaję, zaglądałam do różnych siłowni w naszym mieście, ale z marnym skutkiem. Jest się tam osobą anonimową, zdaną sama na siebie z gąszczem urządzeń, które czasem więcej szkodzą niż pomagają. Monisia serwuje pełny zestaw ćwiczeń, uruchamia się wszystkie mięśnie, ma cały czas na Ciebie oko i poza tym pokaże jak je wykonywać. Atmosfera jest iście domowa, bezstresowa, kobitki są swojskie, można pogadać i pośmiać się, nie dość, że nabierasz kondychy to i pozytywnie ładujesz akumulatory! I O TO CHODZI!!! – POLECAM. ELA

Ela

Jak wszystkim ważnym chwilom w moim życiu, tak i trafieniu do IRONii pomógł przypadek:). Nie obeszło się bez obaw, czy wątła na duchu i ciele istota jak ja, nie porywa się z motyką na księżyc, ale już wiem, że był to strzał w dziesiątkę! Właściwe osoby na właściwym miejscu, pełen profesjonalizm, mega pozytywna atmosfera i zakwasy (które jak się dowiedziałam są czymś bardzo dobrym) powodują, że chce się tutaj wracać. Tylko tutaj w gratisie duża porcja dobrego samopoczucia, poweru i wiary we własne, jeszcze nieodkryte możliwości. Kto wie? Może jak na IRON polubię nawet znienawidzone do tej pory bieganie? Pozdrawiam, Karol.

Karolina Baron

Monika Skwara

Do Moniki i Sebastiana trafiłam w sierpniu 2011 roku zupełnie przypadkiem. Wykupiłam zabiegi elektrostymulacji przez Groupon, z których oczywiście skorzystałam i polecam. Jednak prawdziwa przygoda ze sportem i kettlebells rozpoczęła się dla mnie kilka tygodni później za namowa Moniki, która to na moje narzekania dotyczące dużo za dużej wagi ciała odpowiedziała wkładając mi w dłonie żelazo, które wszyscy ćwiczący w IRONii tak świetnie znają:) Od tamtego czasu regularnie uczęszczam na treningi, które dają mi niesamowitego kopa endorfinowego i do tego jeszcze ubocznym ich efektem jest zgubienie 20 kg...:) czuje się świetnie i będę do końca życia wdzięczna Moni i Sebastianowi, ze zaszczepili we mnie miłość do sportu- oprócz kettlebells, zaczęłam również biegać i kocham to równie mocno jak treningi siłowe.

Monika Skwara

„Nie wyobrażam sobie nie przyjść do Was przynajmniej raz w tygodniu. Dajecie mi pozytywną energię, siłę, kopa, wypocam u Was całą złość. Dzięki, że jesteście”...:)

Agnieszka Klaja

Siłowni i klubów fitness jest wiele w okolicy, ale ja chodzę ponad 2 lata tutaj, głównie z powodu panującej atmosfery, przyjacielskiej, pełnej ciepła, serdeczności, humoru, troski i opiekuńczości. Każdy ma tutaj treningi indywidualne, dostosowane do jego możliwości i potrzeb. Treningi są bardzo różnorodne, ciekawe, rozwijające i kształtujące równomiernie wszystkie partie ciała. Mimo, że uczęszczają tu ludzie w bardzo zróżnicowanym wieku, o różnych możliwościach sprawnościowych i różnym statusie społecznym, to panująca atmosfera niweluje wszystkie te różnice, bo jest się wśród przyjaciół, gdzie nie czuje się wzajemnego współzawodnictwa, rywalizacji, tylko relaks dla umysłu i przypływ energii dla ciała. Wszystko to, całą tę ciepłą, serdeczną atmosferę, różnorodność zajęć, porady żywnościowe, dużą fachowość i opiekę zawdzięcza się dwójce wspaniałych, młodych ludzi, Monice i Sebastianowi, którzy prowadzą tę siłownię. Ich serdeczności, kulturze, fachowości, trosce, poczuciu humoru, żywiołowości i ciekawym pomysłom. Kocham Was za to, że jesteście Moniu i Sebastianie, że potraficie, dzięki Waszym charakterom i umiejętnościom, gromadzić wokół siebie cudownych ludzi w tym zaklętym zakątku.

Wiesława Koperska